Zapraszamy do naszego nowego serwisu internetowego www.mobipc.eu poświęconemu mobilnym przemysłowym komputerom MobiPC®. Kontakt Szukaj CRI JOLANTA - Main page CRI JOLANTA - Strona główna
  Piątek, 24 Maj 2024 - 15:58:23 - EST, Imieniny: Joanny, Mileny, Zuzanny

INFORMACJE - Targi

  • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
  • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
  • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
  • Nowa kamera Lucid Triton HDR - Kamera z funkcją AltaView™ adaptacyjnego mapowania tonów w kamerze
  • MobiPC - Nowy serwis WWW dedykowany mobilnym przemysłowym komputerom
  • Nowy Matrox Design Assistant X
  • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Informacje

 

Kontakt

 

2009-10-01 Basler podczas VISION 2009 zaprezentuje innowacje

2009-10-01 01:19:38

Kamery przemysłowe Basler Ahrensburg, 15 września 2009 – Basler Vision Components podczas targów VISION 2009 zaprezentuje kilkanaście nowych modeli kamer. Główną atrakcją pokazu będzie nowa przełomowa seria kamer ace z interfejsem GigE Vision oraz kilka nowych modeli kamer z serii aviator.

Basler ace - światowa premiera najmniejszej kamery GigE Vision.

Basler wprowadza nową serię przełomowych kamer przemysłowych z interfejsem Gigabit Ethernet - serię ace. Kamery te zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom użytkowników analogowych kamer przemysłowych, dostarczając jednocześnie wszystkich zalet technologicznych kamer cyfrowych.

Kamery te posiadają niezwykle małą podstawkę, co czyni je prawdopodobnie najmniejszymi kamerami GigE Vision w swojej klasie. Kamery te obsługują pobieranie zasilania w technologii Power over Ethernet (PoE), posiadają wysokowydajne cechy oraz są bardzo łatwe w integracji zarówno po stronie sprzętu, jak i oprogramowania. Początkowo seria kamer ace będzie składać się z czterech modeli w wersji monochromatycznej i kolorowej o rozdzielczościach od VGA do dwóch megapikseli.

Dwumegapikselowa kamera Basler aviator - wysoka wydajność przy zadowalającej cenie

Basler niedawno rozpoczął seryjną produkcję rodziny kamer aviator ze skanowaniem obszarowym, startując od modeli jednomegapikselowych z szybkością skanowania do 120 ramek na sekundę. Dwa nowe modele kamer aviator o rozdzielczości dwóch megapikseli i szybkości do 65 ramek na sekundę będą miały swój pierwszy występ na targach VISION 2009. Kamery Basler aviator oferują wspaniałą jakość obrazu przy niezwykle atrakcyjnym poziomie ceny w stosunku do zakresu dynamicznego i poziomu szumów. Aviator jest pierwszą kamerą z interfejsem Camera Link oferującą interfejs programistyczny API wysokiego poziomu C/C++ zgodny ze standardem GenICam. API bazuje na popularnym pakiecie oprogramowania Basler pylon, produkcie, który z powodzeniem jest wykorzystywany z głównymi kamerami firmy Basler z interfejsami IEEE 1394b oraz GigE Vision.

Obszerna oferta zaspokajająca różne potrzeby klientów

Dodatkowo, oprócz powyższych innowacji, firma Basler pokaże na swoim stoisku cały zakres produktowy kamer. Główną atrakcją będzie aż 70 modeli kamer ze skanowaniem obszarowym obejmujących serie scout, scout light i pilot, które zostały zastosowane w tysiącach aplikacji na całym świecie. Kamery te są dobrze znane z wyśmienitej jakości obrazów oraz wspaniałemu stosunkowi wydajności do ceny. Kamery te mogą być łatwo obsługiwane i konfigurowane poprzez pakiety oprogramowania Basler pylon Driver i Basler pylon SDK, które są dostępne dla systemów operacyjnych Windows i Linux w wersji 32- i 64-bitowej.

Wśród kamer ze skanowaniem linijkowym atrakcją będą kamery serii runner i sprint, które zostaną pokazane w "żywych" demonstracjach. Seria Basler runner zawiera siedem modeli (sześć kamer monochromatycznych i jedna trzylinijkowa kamera kolorowa) z czujnikami CCD 1k i 2k i interfejsem Gigabit Ethernet.

Seria kamer sprint dostarczana jest z czujnikami o rozdzielczościach 2k, 4k oraz 8k z obecnie niezrównanymi prędkościami do 140 kHz (2k, 4k) lub 70 kHz (8k) poprzez interfejs Camera Link. Kamery Basler sprint wykazują niespotykaną wydajność w szybkich aplikacjach lub tam, gdzie jest ograniczone oświetlenie. Unikalny dwulinijkowy czujnik CMOS dostarcza znakomitej czułości przy wspaniałym wspólczynniku stosunku sygnału do szumu (SNR).

Będziemy Was oczekiwać na stoisku 4B59 w hali numer 4.

VISION 2009: 3-5 listopad 2009 w Stuttgarcie w Niemczech - stoisko 4B59, hala 4

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE