Zapraszamy do naszego nowego serwisu internetowego www.mobipc.eu poświęconemu mobilnym przemysłowym komputerom MobiPC®. Kontakt Szukaj CRI JOLANTA - Main page CRI JOLANTA - Strona główna
  Niedziela, 14 Lipiec 2024 - 06:11:24 - EST, Imieniny: Jakuba, Kamila, Ulryka

INFORMACJE - Nowe produkty

  • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
  • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
  • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
  • Nowa kamera Lucid Triton HDR - Kamera z funkcją AltaView™ adaptacyjnego mapowania tonów w kamerze
  • MobiPC - Nowy serwis WWW dedykowany mobilnym przemysłowym komputerom
  • Nowy Matrox Design Assistant X
  • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Informacje

 

Kontakt

 

LUCID dodaje kamerę Dual Extended-Head do rodziny kamer Phoenix GigE PoE

2024-05-13 14:08:43

Richmond, BC, Kanada – 10 maja 2024 - LUCID Vision Labs, Inc., wiodący projektant i producent kamer przemysłowych, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej kamery Phoenix Dual Extended-Head, rozszerzającej rodzinę modułowych kamer Phoenix.

Lucid RDMA

Kamera Phoenix Dual Extended-Head płynnie przesyła zsynchronizowane obrazy z podwójnych czujników 5,0 MP, obsługując różnorodne zastosowania wymagające szerszego pola widzenia (FoV). Wyposażona w dwa czujniki obrazu z globalną migawką Sony IMX264, każdy o rozdzielczości 2448 x 2048 pikseli, kamera ta została dostosowana tak, aby zapewnić rozszerzone pole widzenia dla systemów stereowizyjnych, autonomicznych robotów mobilnych (AMR), bezzałogowych statków powietrznych (UAV) i inteligentnych systemów transportowych (ITS). Lekka i kompaktowa konstrukcja o wymiarach 28 x 28 mm umożliwia łatwą integrację przy ograniczonej przestrzeni.

„Niezależnie od tego, czy jest stosowana w konfiguracjach stereowizyjnych, dronach o różnych kątach widzenia, czy w zastosowaniach w inteligentnych systemach transportowych (ITS) wymagających zarówno czujników z filtrem podczerwieni, jak i niefiltrowanych, kamera Phoenix zapewnia stałą i niezawodną pracę dzięki podwójnej przedłużonej głowicy i pojedynczemu korpusowi” – mówi Rod Barman, założyciel i prezes LUCID Vision Labs. „Kamera zapewnia ekonomiczne rozwiązanie dla konfiguracji z wieloma czujnikami, oferując zsynchronizowane obrazy i większą elastyczność w pozycjonowaniu czujników w zależności od potrzeb”.

Wszystkie kamery LUCID są zgodne ze standardami GigE Vision 2.0 i GenICam3 i są obsługiwane przez własny zestaw programistyczny Arena Software Development Kit (SDK) firmy LUCID. Arena SDK zapewnia klientom łatwy dostęp do najnowszych standardów branżowych i technologii oprogramowania i jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Linux 64-bit i Linux ARM oraz obsługuje języki programowania C, C++, C# i Python.

Kamera Phoenix z podwójną przedłużoną głowicą PHX050S jest dostępna w cenie katalogowej 1090 USD i można ją już zamawiać. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę dotyczącą kamery Phoenix lub skontaktuj się z działem sprzedaży.

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE