CRI JOLANTA - strona główna
BASLER - kamery matrycowe GigE Vision serii Scout i Pioneer
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Środa, 19 Grudzień 2018, 01:11:02 - EST, Imieniny: Anastazego, Dariusza, Eleonory
 
USŁUGI
 
Internet
Programy
Szkolenia
 
Napisz do nas
 
Produkcja i wdrażanie oprogramowania - realizacje

Przykłady projektów i realizacji specjalistycznego oprogramowania. Zarówno prostych jak i złożonych. Spełniających indywidualne wymagania firm i osób. Z przyjaznym i nowoczesnym interfejsem użytkownika, intuicyjne i łatwe w użytkowaniu. Trudno przedstawić tutaj wszystkie przykłady zrealizowanych przez nas projektów, w szczególności oprogramowania, które jest schowane głęboko w sprzęcie (sterowniki dla różnych urządzeń, oprogramowanie dla sterowników przemysłowych i mikrokontrolerów itp.). Przykłady zawarte poniżej to indywidualne projekty, które mogą znaleźć zastosowanie także w innych firmach.

Oprogramowanie forContact Oprogramowanie forContact to proste oprogramowanie przeznaczone do celów kontroli kontaktów firmy z innymi firmami i osobami.
Jest to przykład zindywidualizowanego projektu bardzo prostego oprogramowania z prostą bazą danych. Cechą indywidualną tego oprogramowania jest rejestrowanie wszelkich form kontaktów w postaci prostych notatek opatrzonych datą i czasem wpisu oraz rozbudowana filtracja bazy danych i możliwość druku etykiet adresowych dowolnie zdefiniowanych przez użytkownika.
Szerszy opis oprogramowania dostępny w katalogu produktów.
 
Oprogramowanie MARS Professional Oprogramowanie MARS Professional.
Jest to przykład zaawansowanego i złożonego oprogramowania przeznaczonego do analizy, przetwarzania, rozpoznawania i pomiarów obrazów monochromatycznych i barwnych. Oprogramowanie to może pracować bez lub niezależnie od posiadanego sprzętu do pozyskiwania obrazów lub pracować z bezpośrednim wykorzystaniem takiego sprzętu opartego na różnorodnych modelach kart frame grabberów. Szczególną cechą tego oprogramowania jest moduł analizy ruchu, który może służyć do badania przepływu.
Szerszy opis oprogramowania dostępny w katalogu produktów.
 
MetaWINDOW™ Emulator Oprogramowanie MetaWINDOW™ Emulator.
MetaWINDOW™ jest znakiem towarowym narzędzia programistycznego firmy Metagraphics
Jest to kolejny przykład zindywidualizowanego i zaawansowanego projektu oprogramowania. Rozwój tego oprogramowania wyniknął z potrzeby przeniesienia istniejącego oprogramowania graficznego z platformy VxWorks® na platformę systemową Microsoft® Windows® CE. MetaWINDOW™ Emulator to biblioteka graficzna, która może być użyta do rozwoju i testowania aplikacji MetaWindow w systemach operacyjnych Microsoft® Windows® CE, Windows® NT, Windows® 2000.
Szerszy opis oprogramowania (w języku angielskim) dostępny w serwisie www.compass.com.pl.
 
Oprogramowanie Object Navigator Oprogramowanie Object Navigator.
Jest to przykład złożonej aplikacji internetowej. Oprogramowanie to jest przeznaczone do zarządzania obiektami z rzeczywistego świata, które są przedstawiane poprzez zbiory wartości i wzajemne powiązania w strukturze drzewa. Object Navigator bazuje na architekturze klient-serwer. Serwer może być umieszczony na dowolnej platformie systemowej, a klient (stworzony jako aplet Javy) może być uruchamiany w oknie przeglądarki internetowej (Internet Explorer lub Netscape Navigator). Z każdym obiektem może być związana odpowiednia aplikacja kliencka. Oprogramowanie powstało dzięki zapotrzebowaniu na nowoczesny system zdalnego (poprzez sieć intranet i internet) programowania i nadzorowania pracy grupy spawarek do plastiku. Uniwersalność tego oprogramowania powoduje, że może ono znaleźć wiele innych zastosowań.
Szerszy opis oprogramowania (w języku angielskim) dostępny w serwisie www.compass.com.pl.
 
Oprogramowanie forWEB Oprogramowanie forWEB.
Kolejny przykład zindywidualizowanego i złożonego projektu aplikacji internetowych. Oprogramowanie to powstału w wyniku zapotrzebowania na serwis WWW z system aktywnych stron. Oprogramowanie pozwala na zdalne wprowadzanie informacji do bazy danych opartej na MySQL, a następnie automatyczne generowanie stron na podstawie zdefiniowanych formularzy za pomocą skryptów Perl znajdujących się po stronie serwera WWW. Wpisywane informacje są podzielone na kilka różnych grup informacji: katalog informacji, katalog produktów, katalog stron WWW, katalog plików, katalog reklam i inne. W każdej grupie informacji można zdefiniować wiele różnych kategorii tematycznych, dzięki czemu przekazywanie informacji na stronach WWW może być bardziej elastyczne. Przykładem wykorzystania tego oprogramowania są nasze serwisy internetowe: www.crijolanta.com.pl oraz www.koliber.pl.
Szerszy opis oprogramowania dostępny w katalogu produktów.
 

 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Internet | Programy | Szkolenia | Napisz do nas
 (C) 1999-2009 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2003-05-03 22:00:22