CRI JOLANTA - strona główna
CRI JOLANTA - Realizacje oprogramowania
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Środa, 12 Grudzień 2018, 20:38:25 - EST, Imieniny: Ady, Aleksandra, Joanny
 
PRODUKTY
 
Frame grabbery
Procesory wideo
Systemy wizyjne
Akwizycja danych
Medyczne
Kamery
Obiektywy
Oświetlacze
Programy
 
Napisz do nas
 
2010-10-29 Unikaj błędów w obrazach z kamer - odpowiednie filtry dla triangulacji 3D!

Filtry Laser Components Filtry pasmowo-przepuszczające gwarantują najwyższą jakość obrazów, kiedy są używane z modułami laserowymi do oświetlania obiektów.

Filtry pasmowo-przepuszczające w przetwarzaniu obrazów są wykorzystywane głównie do poprawy sygnału z kamery. Dla uniknięcia błędów w obrazie, długość fali filtru jest wybierany tak, aby odpowiadał długości fali źródła światła. Celem jest dostarczenie do kamery tylko takiej porcji światła, jaka jest niezbędna do wykonania pomiarów. Otaczające światło jest automatycznie blokowane z pomocą filtrów pasmowo-przepuszczających.

Poprzez połączenie filtrów pasmowo-przepuszczających z nową serią modułów laserowych FLEXPOINT® MV firmy Laser Components może być osiągnięte idealne oświetlenie. Centralna długość fali linii laserowej może być filtrowana z transmisją większą niż 90%. Poprzez użycie pojedynczego podłoża i trwałego pokrycia można rzeczywiście uniknąć zamglonych obrazów.

Filtry MV sa dostępne dla takich źródeł światła jak LEDy lub lasery z centralną długością fali od 395 nm do 785 nm.

Instalacja w systemie.
Filtry mogą być dostępne jako niemontowalne modele i mogą być umieszczone pomiędzy kamerą i obiektywem (typowo o średnicy 24.4 mm) lub mogą być umieszczone z przodu obiektywu za pomocą pierścienia mocującego (z dostępnymi mocowaniami od M22.5 do M105).

Firma LASER COMPONENTS jest wyspecjalizowana w rozwoju, wytwarzaniu i sprzedaży komponentów i usług dla przemysłu laserowego i opto-elektronicznego. Firma obsługuje swoich klientów od 1982 roku poprzez biura sprzedaży rozlokowane na całym świecie. Własna produkcja w sześciu lokalizacjach w Niemczech, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się od 1986 roku i zaspokaja około połowy obrotu firmy. Obecnie firma, bazująca na biznesie rodzinnym zatrudnia około 120 pracowników na całym świecie.

Dla większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +49 8142 2864-0, lub poprzez e-mail: info@lasercomponents.com, lub też poprzez odwiedzenie naszych stron internetowych pod adresem: http://www.lasercomponents.com

CRI JOLANTA, Zakład Robotyki i Komputerów to czołowy polski dystrybutor komponentów do budowy systemów wizyjnych. Oferowane przez firmę produkty obejmują kamery przemysłowe, kamery inteligentne, kompletne systemy wizyjne, frame grabbery, procesory wideo, karty akwizycji danych i wejść/wyjść cyfrowych, oprogramowanie, obiektywy, oświetlenie, lasery i wiele innych produktów. Dzięki bardzo bogatej ofercie tych produktów możemy sprostać wymaganiom dowolnego zastosowania przemysłowego lub badawczego. Oferowane produkty pochodzą od czołowych i renomowanych światowych producentów. Między innymi na terenie Polski reprezentujemy firmę Laser Components jako ich autoryzowany dystrybutor. Firma CRI Jolanta posiada już 20-letnie doświadczenie w dziedzinie systemów wizyjnych oraz analizie i przetwarzaniu obrazów. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie jest wielokrotnie doceniane przez wiele znanych polskich firm.

Dla większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 32 775 0371, lub poprzez e-mail: info@crijolanta.com.pl, lub też poprzez odwiedzenie naszych stron internetowych pod adresem: http://www.crijolanta.com.pl

Źródło: Laser Components

 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Frame grabbery | Procesory wideo | Systemy wizyjne | Akwizycja danych | Medyczne | Kamery | Obiektywy | Oświetlacze | Programy | Napisz do nas
 (C) 1999-2009 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2011-03-09 00:30:30