CRI JOLANTA - strona główna
BASLER - kamery matrycowe GigE Vision serii Scout i Pioneer
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
 Piątek, 24 Maj 2024, 15:02:54 - EST, Imieniny: Joanny, Mileny, Zuzanny
 
USŁUGI
 
Internet
Programy
Szkolenia
 
Napisz do nas
 

Usługi internetowe (wirtualne serwery www, konta e-mail itp.).
Serwis WWW CRI JOLANTAGlobalizacja połączeń sieci komputerowych w postaci sieci Internet narzuca konieczność stosowania nowych technik komunikowania się, poszukiwania i udostępniania informacji oraz nowych sposobów reklamy. Nasza firma zapewnia klientom pełny dostęp do usług internetowych poprzez udostępnianie kont e-mail oraz serwerów www. Własne lub firmowe konto e-mail umożliwia komunikację użytkowników z innymi użytkownikami na całym świecie i to tańszym kosztem niż za pomocą tradycyjnych form komunikacji takich jak telefon lub fax. Prywatny lub firmowy serwer www umożliwia dodatkowo zaprezentowanie swojej osoby lub zainteresowań lub też oferty firmy szerokiej rzeszy potencjalnych odbiorców na całym świecie i to nawet takim, o których istnieniu nic nie wiemy. Serwer www jest formą reklamy działającej 24 godziny na dobę, do której ma dostęp każdy potencjalny odbiorca na całym świecie (dzięki serwisom wyszukiwawczym, także bez znajomości adresu serwera www). W ramach kompleksowych usług internetowych zajmujemy się także tworzeniem, aktualizacją i rozbudową serwisów www. Dzięki naszej ofercie usług internetowych, nasi klienci mogą skorzystać z dobrodziejstwa i mocy internetu za niewygórowaną cenę.
Nie jesteś jeszcze zdecydowany? Zapoznaj się więc z naszymi realizacjami serwisów WWW.
 

Produkcja i wdrażanie specjalistycznego oprogramowania.
System aktywnych stron WWW forWEBNiejednokrotnie zastosowania użytkownika wymagają tworzenia specjalistycznego oprogramowania. Nasza firma realizuje tego typu zadania w dziedzinie systemów pozyskiwania, analizy, rozpoznawania i pomiarów obrazów, w dziedzinie systemów akwizycji danych i sterowników przemysłowych, a także w dziedzinie grafiki komputerowej i baz danych. Realizujemy także rozbudowane aplikacje internetowe dla zaawansowanych serwisów internetowych www oraz dla zastosowań przemysłowych. Nasza firma specjalizuje się w realizacji projektów dla różnych systemów operacyjnych, w szczególności: Microsoft® Windows® 98, Windows® Me, Windows NT® 4.0, Windows® 2000, Windows® XP, Microsoft® Windows® CE oraz Linux.
 

Szkolenia.
SzkoleniaIstotnym czynnikiem wpływającym na sukces dowolnego przedsięwzięcia jest wiedza i doświadczenie jego uczestników. Konieczne jest ciągłe nadążanie za nowościami technicznymi, za nowymi rozwiązaniami i za nowymi produktami. Dlatego też, dla użytkowników pragnących podnosić swoje kwalifikacje, organizujemy szereg szkoleń i seminariów. Specjalizujemy się głównie w szkoleniach z dziedziny komputerowych systemów pozyskiwania, przetwarzania, analizy, rozpoznawania i pomiarów obrazów, z dziedziny komputerowych systemów akwizycji danych pomiarowych oraz z dziedziny zaawansowanych technik programowania. Szkolenia mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników oraz mogą być prowadzone na terenie państwa firmy.
 

Szkolenia
20.10.2011 - Zaawansowane systemy wizyjne. Szybkie i wysokorozdzielcze kamery.  
Zapraszamy do Gliwic na kolejne szkolenie poświęcone zaawansowanym systemom wizyjnym. Głównym tematem szkolenia będą wysokorozdzielcze i szybkie kamery. Wykład z podstaw systemów wizyjnych odpowie na pytanie o wymaganą rozdzielczość i szybkość kamer. 
Więcej >>> 
21.10.2011 - Zaawansowane systemy wizyjne. Szybkie i wysokorozdzielcze kamery.  
Zapraszamy do Warszawy na kolejne szkolenie poświęcone zaawansowanym systemom wizyjnym. Głównym tematem szkolenia będą wysokorozdzielcze i szybkie kamery. Wykład z podstaw systemów wizyjnych odpowie na pytanie o wymaganą rozdzielczość i szybkość kamer. 
Więcej >>> 
24.10.2011 - Zaawansowane systemy wizyjne. Szybkie i wysokorozdzielcze kamery.  
Zapraszamy do Poznania na kolejne szkolenie poświęcone zaawansowanym systemom wizyjnym. Głównym tematem szkolenia będą wysokorozdzielcze i szybkie kamery. Wykład z podstaw systemów wizyjnych odpowie na pytanie o wymaganą rozdzielczość i szybkość kamer. 
Więcej >>> 
 
Internet
Serwery WWW - cennik  
Aktualny cennik z dnia: 2003-04-30 
Więcej >>> 
Konta e-mail - cennik  
Cennik kont e-mail z dnia: 2003-04-30 
Więcej >>> 
Tworzenie, aktualizacja i rozbudowa serwisów WWW - realizacje  
Przykłady projektów i realizacji serwisów WWW. Zarówno prostych jak i złożonych. Spełniających indywidualne wymagania firm i osób. Z unikalną, jednolitą i atrakcyjną szatą graficzną, w odpowiedni sposób eksponującą zawarte w serwisie informacje. 
Więcej >>> 
 
Programy
Produkcja i wdrażanie oprogramowania - realizacje  
Przykłady projektów i realizacji specjalistycznego oprogramowania. Zarówno prostego, jak i złożonego. Spełniającego indywidualne wymagania firm i użytkowników. Z przyjaznym i nowoczesnym interfejsem użytkownika, intuicyjne i łatwe w użytkowaniu. 
Więcej >>> 
Produkcja i wdrażanie specjalistycznego oprogramowania - oferta  
Często zastosowania użytkownika wymagają tworzenia specjalistycznego oprogramowania. Nasza specjalność to tworzenie systemów pozyskiwania, analizy, rozpoznawania i pomiarów obrazów, akwizycji danych i opartych na grafice komputerowej i bazach danych. 
Więcej >>> 
Produkcja i wdrażanie aplikacji internetowych - oferta  
Aby wykorzystać zalety internetu często wymagane jest stworzenie specjalistycznego oprogramowania. Nasza bogata wiedza programistyczna i doświadczenie sprawia, że jesteśmy zdolni stworzyć dowolną aplikację internetową zgodnie z wymaganiami firmy. 
Więcej >>> 
 
 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Internet | Programy | Szkolenia | Napisz do nas
 (C) 1999-2009 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2009-02-16