Zapraszamy do naszego nowego serwisu internetowego www.mobipc.eu poświęconemu mobilnym przemysłowym komputerom MobiPC®. Kontakt Szukaj CRI JOLANTA - Main page CRI JOLANTA - Strona główna
  Piątek, 27 Listopad 2020 - 17:30:52 - EST, Imieniny: Bianki, Waleriana, Wirgiliusza

USŁUGI - Internet

 • Lucid Triton - Nowy standard wydajności
 • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
 • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
 • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
 • MobiPC - Nowy serwis WWW dedykowany mobilnym przemysłowym komputerom
 • Nowy Matrox Design Assistant X
 • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Usługi

 

Kontakt

 

Konta e-mail - oferta

2003-05-05 19:47:40

Co to jest e-mail?

Poczta elektroniczna, czyli tzw. e-mail jest najnowocześniejszym instrumentem do kontaktów firmy lub osób z otoczeniem, umożliwiającą efektywne i szybkie dotarcie z aktualną informacją do klientów, partnerów biznesowych, szerokiej publiczności i znajomych. Dzięki posiadaniu konta poczty elektronicznej staje się możliwa bardzo szybka wymiana różnych informacji - od prostych dokumentów tekstowych (takich jak listy, cenniki, oferty, reklamy, zamówienia) do złożonych dokumentów mogących być dowolnymi plikami komputerowymi (np. zeskanowane zdjęcia, arkusze kalkulacyjne, rysunki techniczne, oprogramowanie itp.).

Wysłanie informacji może odbywać się w dowolnej chwili. Nie musimy czekać na dostępność osoby odbierającej informację lub dostępność urządzenia odbierającego informację, jak to ma miejsce w przypadku faksu, gdy numer faksu jest zajęty. Odbiór informacji może zostać zrealizowany przez odbiorcę w dowolnej chwili czasu i w dowolnym miejscu na świecie. Informacja może więc być odebrana w biurze lub w domu, lub też w obu tych miejscach jednocześnie. Ta sama informacja może być wysyłana jednocześnie do bardzo dużej grupy odbiorców. Dzięki temu następuje znaczne zmniejszenie ponoszonych kosztów. Przesyłana informacja nie traci na jakości, jak to ma miejsce w przypadku dokumentów przesyłanych faksem.

Dla korzystania z poczty elektronicznej niezbędne jest założenie konta, czyli tzw. skrzynki pocztowej. Takie konto, to dostęp do komputera będącego serwerem pocztowym. Aby poczta elektroniczna mogła dotrzeć do Państwa musi ona posiadać unikalny adres. Adres ten ma postać:

  nazwa_użytkownika@nazwa_domeny
gdzie nazwa_użytkownika to dowolna unikalna nazwa zaproponowana przez użytkownika, a nazwa_domeny to nazwa domeny serwera pocztowego (czyli nazwa tekstowa tego komputera - patrz serwery www). Przykładem takiego adresu skrzynki pocztowej może być nasz adres służący do kontaktów informacyjnych z naszą firmą:

Oferta

Nasza oferta kont e-mail obejmuje:

 • Zakładanie kont e-mail (skrzynek pocztowych) w naszej domenie koliber.pl lub w domenie użytkownika. Założenie konta e-mail w domenie użytkownika wymaga zarejestrowania takiej domeny i uruchomienia serwera www.
 • Tworzenie aliasów kont e-mail. Alias konta e-mail to alternatywna nazwa tego konta. Dzięki temu nazwa skrzynki pocztowej nie musi być ograniczona do 8 znaków i można w niej stosować duże litery. Alias daje dodatkowo możliwość porządkowania i odpowiedniego traktowania informacji przychodzących, w zależności od tego na jaki adres (jeden z aliasów) został przysłany.
 • Dostęp do informacji przychodzących za pomocą protokołów POP i IMAP, możliwość wglądu do skrzynki pocztowej poprzez stronę www oraz pełny dostęp do konta e-mail poprzez protokół FTP. Istnieje także możliwość szyfrowania przesyłanych informacji za pomocą protokołu SSL.
 • Opcjonalne powiadamianie o poczcie przychodzącej za pomocą informacji SMS przesyłanej do telefonu komórkowego użytkownika konta.
Dla pełnego zapoznania się z naszą ofertą kont e-mail zapraszamy do naszego cennika.

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE