CRI JOLANTA - strona główna
CRI JOLANTA - Realizacje oprogramowania
 
O firmie Informacje Produkty Usługi Serwis Pobierz pliki Szukaj  
  Czwartek, 24 Czerwiec 2021, 01:25:16 - EST, Imieniny: Danuty, Jana
 
PRODUKTY
 
Systemy wizyjne
Frame grabbery
Procesory wideo
Akwizycja danych
Medyczne
Kamery
Kamery matrycowe (obszarowe)
Kamery matrycowe (obszarowe) analogowe
Kamery matrycowe (obszarowe) USB
Kamery matrycowe (obszarowe) USB3 Vision
Kamery matrycowe (obszarowe) IEEE 1394a/b
Kamery matrycowe (obszarowe) GigE Vision
Kamery matrycowe (obszarowe) Camera Link
Kamery matrycowe (obszarowe) CoaXPress
Kamery linijkowe (liniowe)
Kamery linijkowe (liniowe) GigE Vision
Kamery linijkowe (liniowe) Camera Link
Kamery linijkowe (liniowe) CoaXPress
Kamery inteligentne
Szybkie kamery
Kamery naukowe
Kamery specjalne
Obiektywy
Oświetlacze
Lasery
Optyka
Programy
Akcesoria
 
Napisz do nas
 
Kamery przemysłowe
Archiwum kamer przemysłowych
 
Kamery przemysłowe Basler
Kamery przemysłowe Matrox Imaging      Kamery przemysłowe Point Grey      Kamery przemysłowe NET      Kamery przemysłowe NED      Kamery przemysłowe IDT      Kamery przemysłowe Xcitex      Kamery przemysłowe TELI      Kamery przemysłowe Basler      Kamery przemysłowe Photonfocus
Strona: 4  Produkty: 31-40 z 89
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna strona Następne 20 stron
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA1600-65km/kc Camera Link 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA1600-65km/kc Camera Link Szybka kamera przemysłowa matrycowa o rozdzielczości 2 Mp, o bardzo wysokiej jakości obrazu. Z szybkością skanowania do 67 r/s przy pełnej rozdzielczości. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem Camera Link.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA1900-50gm/gc GigE Vision 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA1900-50gm/gc GigE Vision Szybka kamera przemysłowa matrycowa o rozdzielczości 2 Mp, o bardzo wysokiej jakości obrazu. Z szybkością skanowania do 51 r/s przy pełnej rozdzielczości. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem GigE Vision.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA1900-60km/kc Camera Link 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA1900-60km/kc Camera Link Szybka kamera przemysłowa matrycowa o rozdzielczości 2 Mp (SuperHD), o bardzo wysokiej jakości obrazu. Z szybkością skanowania do 62 r/s przy pełnej rozdzielczości. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem Camera Link.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA2300-25gm/gc GigE Vision 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA2300-25gm/gc GigE Vision Szybka kamera przemysłowa matrycowa o rozdzielczości 4 Mp, o bardzo wysokiej jakości obrazu. Z szybkością skanowania do 26 r/s przy pełnej rozdzielczości. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem GigE Vision.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA2300-30km/kc Camera Link 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler aviator avA2300-30km/kc Camera Link Szybka kamera przemysłowa matrycowa o rozdzielczości 4 Mp, o bardzo wysokiej jakości obrazu. Z szybkością skanowania do 31 r/s przy pełnej rozdzielczości. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem Camera Link.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA640-210gm/gc GigE Vision 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA640-210gm/gc GigE Vision Bardzo szybka kamera przemysłowa matrycowa o rozdzielczości VGA, o wysokiej jakości obrazu. W kompaktowej obudowie. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem GigE Vision. Kompatybilna ze standardami przemysłowymi GenICam i EMVA 1288.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1000-48gm/gc GigE Vision 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1000-48gm/gc GigE Vision Kamera przemysłowa matrycowa CCD o rozdzielczości 1 Mp, o wysokiej jakości obrazu. W kompaktowej obudowie. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem GigE Vision. Kompatybilna ze standardami przemysłowymi GenICam i EMVA 1288.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1000-60gm/gc GigE Vision 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1000-60gm/gc GigE Vision Kamera przemysłowa matrycowa CCD o rozdzielczości 1 Mp i szybkości 60r/s, o wysokiej jakości obrazu. W kompaktowej obudowie. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem GigE Vision. Kompatybilna ze standardami GenICam i EMVA 1288.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1600-35gm/gc GigE Vision 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1600-35gm/gc GigE Vision Kamera przemysłowa matrycowa CCD o rozdzielczości 2 Mp, o wysokiej jakości obrazu. W kompaktowej obudowie. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem GigE Vision. Kompatybilna ze standardami przemysłowymi GenICam i EMVA 1288.
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1900-32gm/gc GigE Vision 
Kamera przemysłowa matrycowa CCD Basler pilot piA1900-32gm/gc GigE Vision Kamera przemysłowa matrycowa CCD o rozdzielczości 2 Mp, o wysokiej jakości obrazu. W kompaktowej obudowie. Dostępna w wersji monochromatycznej i kolorowej z interfejsem GigE Vision. Kompatybilna ze standardami przemysłowymi GenICam i EMVA 1288.
Poprzednie 20 stron Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna strona Następne 20 stron
 
Strona główna | O firmie | Informacje | Produkty | Usługi | Serwis | Pobierz pliki | Szukaj
Systemy wizyjne | Frame grabbery | Procesory wideo | Akwizycja danych | Medyczne | Kamery | Obiektywy | Oświetlacze | Lasery | Optyka | Programy | Akcesoria | Napisz do nas
 (C) 1999-2013 by CRI JOLANTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnie uaktualnienie: 2008-02-03