Zapraszamy do naszego nowego serwisu internetowego www.mobipc.eu poświęconemu mobilnym przemysłowym komputerom MobiPC®. Kontakt Szukaj CRI JOLANTA - Main page CRI JOLANTA - Strona główna
  Niedziela, 26 Czerwiec 2022 - 18:04:52 - EST, Imieniny: Jana, Pawła, Wilhelma

INFORMACJE - Informacje prasowe

  • Lucid Triton - Nowy standard wydajności
  • Zwiększ twoją szybkość akwizycji dzięki Matrox Rapixo CXP
  • Pierwsze na świecie kamery przemysłowe z interfejsem 25GigE
  • Załaduj swoją nauczoną sieć neronową bezpośrednio do kamery Flir FireFly
  • MobiPC - Nowy serwis WWW dedykowany mobilnym przemysłowym komputerom
  • Nowy Matrox Design Assistant X
  • CRI mobiPC EMI - Najmniejszy mobilny komputer przemysłowy

Informacje

 

Kontakt

 

2003-04-11 - Dwa nowe, zewnętrzne urządzenia Pinnacle Systems

2003-04-11 09:00:40

Pinnacle MovieBox DV/USBPinnacle Systems wprowadza na rynek najnowszą rodzinę urządzeń zewnętrznych przeznaczonych dla użytkowników zainteresowanych amatorską edycją wideo. W ofercie znajdą się dwa rozwiązania: Pinnacle Studio MovieBox DV i Pinnacle Studio MovieBox USB. Każde urządzenie dostępne jest wraz z programem do edycji video oraz autoringu płyt CD/DVD - Pinnacle Studio version 8 i zapewnia użytkownikom możliwość prostego podłączenia dowolnego źródła video do komputera nie tylko stacjonarnego, ale również do komputerów przenośnych. Urządzenia są rozwiązaniami umożliwiającymi zgrywanie sekwencji video na dysk twardy, edycję, zapis zmontowanego materiału ponownie na kasetach wideo. Obydwa produkty zostały zaprojektowane w Niemczech przez firmę FA Porsche.

Pinnacle Studio MovieBox USB, podłączany jest do komputera za pomocą portu USB. Nowe urządzenie jest kompatybilne ze standardem USB 2.0, który zapewnia najwyższą wydajność. W prosty sposób łączy się dowolne urządzenie analogowe, takie jak kamera lub magnetowid - wystarczy podpiąć kabel S-Video lub Composite.

Pinnacle Studio MovieBox DV jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają wiedzę na temat edycji video przy użyciu kamery cyfrowej i szukają możliwości edycji materiału zgrywanego również ze źródeł analogowych. MovieBox podłączany jest do kontrolera cyfrowego znajdującego się w komputerze. Program do edycji video - Studio 8 daje użytkownikowi wybór wielu opcji zapisu gotowego filmu: kaseta analogowa (VHS, S-VHS), kaseta cyfrowa (DV, Digital 8), płyta CD oraz DVD lub plik avi, mpeg-1, które mogą być rozpowszechniane np. poprzez internet.

Na podstawie informacji firmy KSK.

Szybkie linki

Nowiny
Wydarzenia
Biuletyn OptoWizja

 

⌂ STRONA GŁÓWNA
O NAS PRODUKTY APLIKACJE USŁUGI WIEDZA WSPARCIE INFORMACJE